فن آوری

فن آوری

آزمایشگاه تحقیقاتی پیشرفته در مرکز اصلی ما به طور فعال در کاربرد های مختلف از فناوری ازن، نوآوری محصول، توسعه طراحی و آزمایش گسترده است. تیم تحقیق و توسعه ما به طور گسترده در فن آوری های مبتنی بر ازن فعالیت می کند و با محصولات و راه حل های پیشرو لایه می شود. ما تجربه گسترده ای در علوم پلاسما، مهندسی ولتاژ بالا، بهره وری انتقال حرارت، CAD Mechanical، PLC SW و اتوماسیون، شبکه و نظارت از راه دور داریم.

 

فن آوری تخلیه باالی ولتاژ بالا، فرکانس بالا ما را قادر می سازد برای رسیدن به غلظت های ازن با 8 تا 12 درصد وزن. غلظت بیشتر، بازده ازن از محلول در آب بهتر است و مصرف / مصرف گاز اکسیژن را کاهش می دهد. فن آوری های مربوط به تولید نسل ازن تخلیه کرونا متغیر هستند، اما همه آنها اساسا با عبور گاز خشک شده، اکسیژن از طریق میدان الکتریکی کار می کنند. جريان الکتريکي باعث مي شود رديو؛ در مولکول های اکسیژن (O2) در گاز. اتمهای موجود در اکسیژن (O-)، به دنبال ثبات، به دیگر مولکول های اکسیژن (O2) پیوند می دهند و ازن (O3) تشکیل می دهند. ازن به داخل آب و یا جریان هوا تزریق می شود، جایی که آن را از طریق تخریب دیواره سلولی و ارگانیزم، آلوده می کند. در قلب یک سیستم ازون تخلیه کرونا دی الکتریک است. شارژ الکتریکی بر روی این سطح دی الکتریک پخش می شود، یک میدان الکتریکی یا یک کرونا ایجاد می شود

مزایای کرونا تخلیه نسل ازن:

• ساخت کوچک اجازه می دهد که ژنراتور در تقریبا هر منطقه نصب شود

• یک نوع خالص ازن بدون ایجاد گازهای مضر یا تحریک کننده ایجاد می کند

• زندگی سلول کرونا می تواند بیش از ده سال باشد

• می تواند مقدار زیادی از ازن (تا 100 پوند در روز) تولید کند. عمر ژنراتور ازن 10 سال است.

دوره گارانتی تجهیزات به طور کلی یک سال است. بخشی از قدرت که قادر به تولید ازن نمی شود، به گرما تبدیل می شود. گرما با خنک کردن طرفداران / خنک کننده آب آزاد می شود. ژنراتور ما ازن برای کار مداوم 24 ساعته طراحی شده است.


شرکت راشکیان کاسپین 
شماره تماس: 01334437527

پست الکترونیک: info@rashkiyan.com
 

راشکیان را در شبکه های زیر دنبال کنید: