• زبان فارسی سایت راشکیان
  • English language rashkiyan site
  • موقع راشكيان باللغة الإنجليزية

کاربرد ازن در مرغداری ها

یکی از کاربرد های ازن در مرغداری ها، ضدعفونی و استریل آب مصرفی مرغ می باشد. آب نقش مهمی در تنظیم دمای بدن و هضم مواد غذایی ایفا می کند. آب نامناسب می تواند رشد مرغ را مختل کند

یکی از تکنولوژی های روز دنیا جهت بهبود کیفیت آب استفاده از دستگاه ازن ژنراتور است. ازن پس از تصفیه آب هیچگونه ماده شیمیایی از خود بجای نمی گذارد. یکی از کاربرد های ازن در مرغداری ها، ضدعفونی و استریل آب مصرفی مرغ می باشد. آب نقش مهمی در تنظیم دمای بدن و هضم مواد غذایی ایفا می کند. آب نامناسب می تواند رشد مرغ را مختل کند و تولید تخم مرغ و کیفیت آن را کاهش دهد. اتصال به  آب ورودی و خروجی مرتبط با تانک بسیار ساده است. این سیستم با استفاده از آب معمولی می تواند آب ازنیته شده تولید کند. با استفاده از این دستگاه می توان زمان استریل را نیز کاهش داد. برای مطالعه مقاله مرتبط با کاربرد ازن در اتاق دود تخم مرغ ها می توانید به صفحه " کاربرد ازن در اتاق دود مرغداری ها " مراجعه نمایید.

مزایای استفاده از ازن در مرغداری ها:

کاهش آهن و منگنز
افزایش وزن مرغ
کاهش هزینه ها
از بین بردن کامل باکتری ها
بدون استفاده از مواد شیمیایی
افزایش کیفیت تولید تخم مرغ
استریل مجیط و هوای سالن تولید
حذف بوی نامطبوع و مضر ناشی از آمونیاک
کاهش فعالیت فن و در نتیجه کاهش هزینه
افزایش سطح اکسیژن محلول در آب جهت تحمل گرما برای پرندگان
شرکت راش کیان تولید کننده دستگاه های ازن ژنراتور صنعتی و خانگی راه حل مناسبی را برای تصفیه آب مصرفی طیور ارائه می دهد. این شرکت در راستای ارتقای کیفیت، سهولت و همتراز با محصولات جهانی اقدام به اخذ نمایندگی شرکت General new partner اروپا نموده است و کلیه محصولات تولیدی تحت لیسانس این شرکت عرضه می گردد.